Poprawny CSS!

SYSTEMY ALARMOWESkłada się na nie specjalne okablowanie oraz, urządzenia wykorzystywane do zabezpieczenia mienia przed włamaniem. Alarmy bezbłędnie wykrywają i sygnalizują niepożądany ruch na chronionym terenie i obiekcie. Systemy alarmowe umożliwiają nadzór i ewentualnie, jeśli wyposażone są w funkcję monitoringu, interwencję wyspecjalizowanych grup ochrony mienia.


Pracę poszczególnych elementów systemu alarmowego nadzoruje centrala alarmowa, realizującą automatycznie Twoje życzenia, przekazane wcześniej lub nawet w trakcie eksploatacji - Twojemu Instalatorowi.


Ogólnie mówiąc systemy alarmowe są bardzo niezawodne, jednak nie mogą pracować w każdych warunkach i nie można ich traktować jako idealnego i doskonałego zabezpieczenia.


Jak każdy system, tak samo alarm, dla zapewnienia bezawaryjnego działania, powinien być zainstalowany i serwisowany regularnie przez wykwalifikowanych specjalistów z zakresu systemów ochrony.


alarm_1 alarm_2 alarm_3


Poniżej przedstawiamy przykładowy oferowany zakres prac. Chętnie jednak zmierzymy się z każdym innym ciekawym zadaniem ...


- Montaż systemów alarmowych przewodowych i bezprzewodowych.

- Okablowanie budynków, pomieszczeń, dużych obiektów.

- Instalacje oprogramowania i jego aktualizacji.

- Modernizacje, rozbudowy, naprawa.

- Wymiana uszkodzonych elementów i podzespołów.

- stały nadzór eksploatacyjny, opieka serwisowa.

- pomoc w doborze elementów i miejsca ich montażu.

 


 

© 1992-2021 TKKJ-System, wszelkie prawa zastrzeżone
O FIRMIE WYKAZ PRAC REFERENCJE CIEKAWE LINKI KONTAKT