Poprawny CSS!

KONSERWACJEPomimo tego, że instalacje elektryczne, także te na niskie napięcie, prawidłowo wykonane i eksploatowane są bardzo trwałe i bezpieczne, to jednak ich użytkowanie wymaga ostrożności oraz koniecznie okresowych przeglądów i konserwacji.


Wadliwe elementy typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne często są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, może prowadzić do porażeń, nieszczęść i kłopotów.


Zakres czynności, wykonywanych przez naszych pracowników obejmuje: eksploatację, przeglądy, obsługę, konserwację, a także, w razie konieczności, bieżące naprawy, niezbędne dla prawidłowego, bezpiecznego działania instalacji.


Z upływem czasu, podobnie jak człowiek, każda instalacja starzeje się i jeśli nie jest regularnie konserwowana, to rośnie ryzyko wystąpienia awarii które mogą być przyczyną pożarów, porażenia prądem lub fałszywych alarmów.


Zapewne, o wiele tańszym rozwiązaniem jest zapobieganie awarii niż usuwanie jej skutków.


konserwacje_1 konserwacje_2 konserwacje_3


Poniżej przedstawiamy przykładowy oferowany zakres prac. Chętnie jednak zmierzymy się z każdym innym ciekawym zadaniem ...


- konserwacje i przeglądy instalacji:

- elektrycznych i teletechnicznych.

- sieci strukturalnych.

- systemów alarmowych.

- systemów monitoringu wizyjnego.

- systemów kontroli dostępu.

- systemów sygnalizacji pożaru.

- instalacji telefonicznych, teletechnicznych i sterowniczych.

- usługi serwisowe i naprawcze sprzetu elektrycznego i elektronicznego.

 


 

© 1992-2021 TKKJ-System, wszelkie prawa zastrzeżone
O FIRMIE WYKAZ PRAC REFERENCJE CIEKAWE LINKI KONTAKT