Poprawny CSS!

KONTROLA DOSTĘPUTen system, dzięki swojej prostocie i funkcjonalności w działaniu, przeznaczony jest praktycznie dla każdego użytkownika. Zarówno dla wielkich korporacji, firm, jak i dla indywidualnych osób w gospodarstwach domowych. Nawet zwykły domofon, możemy uznać za młodsze dziecko tego systemu.


W praktyce chodzi o kontrolowany dostęp do poszczególnych pomieszczeń i stref. Tylko osoby upoważnione mogą poruszać się po danym obiekcie, korzystając z identyfikatorów osobistych.


Podstawową zaletą systemu, jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i zabezpieczenia mienia na terenie obiektu. Wprowadzenie kontroli dostępu ogranicza ryzyko strat związanych z kradzieżą, jak również przy bardziej rozbudowanych systemach, umożliwia bezzwłoczne pozyskanie danych o osobach przebywających i poruszających się w strefie chronionej.


Identyfikacja osób wchodzących i wychodzących, może odbywać się przy pomocy kart dostępu (magnetycznych, zbliżeniowych, chipowych itd.), indywidualnych kodów PIN, odcisków palców lub innych ostatnio wprowadzonych metod biometrycznych.


kontrola_1 kontrola_2 kontrola_3


Poniżej przedstawiamy przykładowy oferowany zakres prac. Chętnie jednak zmierzymy się z każdym innym ciekawym zadaniem ...


- Montaż systemów kontroli dostępu od prostych domofonów po bardzo zaawansowane układy.

- Pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu.

- Montaż, wymiana, naprawa elementów blokujących.

- Okablowanie budynków, pomieszczeń, dużych obiektów i całych rozległych terenów.

- Instalacje oprogramowania na komputerach PC i jego aktualizacje..

- stały nadzór eksploatacyjny, opieka serwisowa, przeglądy.

- Modernizacje, rozbudowy, naprawa.

- Wymiana uszkodzonych elementów i podzespołów.

 


 

© 1992-2021 TKKJ-System, wszelkie prawa zastrzeżone
O FIRMIE WYKAZ PRAC REFERENCJE CIEKAWE LINKI KONTAKT