Poprawny CSS!

INSTALACJE TELETECHNICZNEW dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić nowoczesne biuro, firmę, nawet mieszkanie, bez sieci teletechnicznej. Zawiera w sobie połaczenie instalacji telefonicznej i komputerowej w jedną. Z czasem instalacja komputerowa wyparła typową instalację telefoniczną i obecnie całość sprowadzona jest tymi samymi przewodani (UTP) do jednego punktu (GPD). W każdym z gniazdek końcowych można pogłączyć telefon lub komputer, w zależności od krosowania.


Do tego możemy zaliczyć także instalacje sterownicze, tak ostatnoi modny "inteligentny dom". To nieograniczone możliwości programowania i integracji wszystkich urządzeń elektrycznych i multimedialnych obecnych w Twojej prywatnej przestrzeni. Systemy takie w pełni dostosowują się do rytmu życia swoich użytkowników, wprowadzając do niego nową jakość.


Ta nowa odmiana sieci teletechnicznej wprowadza oprócz komfortu, również nową jakość bezpieczeństwa. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i integracji z internetem, sterowanie domem, jak też jego monitoring, są łatwe i przebiegają sprawnie, nawet gdy znajdujemy się na drugim końcu świata.


Inteligentne instalacje teletechniczne mogą integrować dowolne urządzenia elektryczne, wprowadzając do domu pełną automatykę. To rozwiązania na miarę XXI wieku.


teletechnika_1 teletechnika_2 teletechnika_3


Poniżej przedstawiamy przykładowy oferowany zakres prac. Chętnie jednak zmierzymy się z każdym innym ciekawym zadaniem ...


- sieci telefoniczne, domofonowe, komputerowe, sterownicze, wewnętrzne i zewnętrzne

- miedziane i światłowodowe.

- kanalizacja teletechniczna.

- okablowania osiedli, budynków, biur, domków jednorodzinnych.

- instalacje, programowanie, central telefonicznych.

- naprawy podzespołów, szkolenia osób obsługujących.

- stały nadzór eksploatacyjny, opieka serwisowa.

- instalacja oprogramowania do komunikacji z PC.

- instalacje urządzeń i oprogramowania do rejestracji i taryfikacji połączeń.

- montaż, modernizacja, sieci inteligentnych.

 


 

© 1992-2024 TKKJ-System, wszelkie prawa zastrzeżone
O FIRMIE WYKAZ PRAC REFERENCJE KONTAKT